O NAS

ZERO KOMPROMISÓW

Wraz z początkiem 2017 roku uruchomiliśmy studio ZERO VR, co stanowiło zwięczenie ponad 2 lat pracy w dziedzinie VR oraz technologi video 360. Zdobyliśmy doświadczenie, mamy warsztat i całkiem spore portfolio. ZERO VR jest profesjonalnym studiem filmów sferycznych, które tworzą specjaliści od VR, filmowania i montażu sferycznego oraz technicy, informatycy, graficy i twórcy filmowi.

Kierujemy swoją ofertę do wymagających Klientów, dla których ważną rolę odgrywa zarówno jakość wykonanych zdjęć, postprodukcji jak i storytellingu. Kluczowa jest dla nas wartość, jaką dostarczamy naszym Klientom, dlatego stale pracujemy nad naszym zapleczem technicznym oraz rozwijamy kompetencje.

ZERO VR to wyjątkowy zespół specjalistów i fascynatów wirtualnej rzeczywistości oraz techników i twórców filmowych.

TWORZYMY Z PASJĄ

W skład zespołu ZERO VR wchodzą programiści i specjaliści od technologii video 360/VR, operatorzy filmowi, montażyści oraz producenci i marketingowcy. Podczas wybranych produkcji współpracujemy również, ze sprawdzonymi oświetleniowcami, autorami scenariuszy i realizatorami dźwięku. 

Maciej Przywecki

Maciej Przywecki

CEO/Producent

Zarządza zespołem oraz rozwija działalność, odpowiada za wdrażanie projektów związanych z rozwojem kompetencyjnym i technologicznym. Często także sam staje za kamerą, z pasją tworzy filmy i obrazy 360, które potem zamienia w „little planets”.

Tomasz Nagler

Tomasz Nagler

Producent/Operator filmów 360

Planuje projekty filmowe, nadzoruje i koordynuje prace produkcyjne oraz postprodukcję. Odpowiada za sprawny przebieg prac. Jest mistrzem w perfekcyjnym szyciu obrazu sferycznego oraz w efektownym montażu filmów 360.

Mikołaj Sobczak

Mikołaj Sobczak

IT/VR Manager

Stale rozwija zaplecze technologiczne naszych produkcji VR. Wspiera w zakresie rozwiązań związanych z przygotowaniem zdjęć 360, filmowaniem sferycznym oraz aplikacjami VR. Zarządza pracami zespołu IT.

Ewelina Kral

Ewelina Kral

Filmowiec/Montażysta 360

Realizuje zdjęcia kamerami 360, odpowiada za stitching obrazu (szycie) oraz montaż filmów. Miewa szalone wizje i pomysły, które często sprawdzają się w tym stale rozwijającym się medium.

Anna Klimczak - Michalewska

Anna Klimczak - Michalewska

Project Manager

Planuje, nadzoruje i koordynuje prace produkcyjne. Odpowiada za organizację zespołu i dostępność wybranych lokacji, a także za współpracę z każdym, kto może pomóc nam w realizacji dzieła. 

Grzegorz Frąckowski

Grzegorz Frąckowski

Designer

Odpowiada za oprawę graficzną, dopasowanie kolorystyczne, dobór kształtów i odcieni.  Tworzy detale, które ważą o całości oraz nadaje formę, w której każdy szczegół ma znaczenie.

MAMY PASJĘ

Na co dzień, filmujemy i fotografujemy w 360. Wdrażamy swoje pomysły i autorskie wizje. W ten sposób, nie tylko realizujemy własne pasje, ale także stale uczymy się i rozwijamy swoje kompetencje.

To dotyczy nie tylko tworzenia filmów, ale w dużej mierze, także wymiaru technicznego. Problemy twórców 360 stanowią dla nas wyzwanie, dlatego sami budujemy swoje urządzenia, pojazdy oraz rozwijamy drony wynoszące kamery 360. Projektujemy, budujemy je i testujemy w praktyce. Niemal każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, a my mamy satysfakcję z tego, że możemy przecierać szlaki.

poznajmy się!

+48 61 653 16 90

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

[email protected]

Napisz do nas

ul. Unii Lubelskiej 1

61-249 Poznań